انواع ضایعات pvc مصرفی در پارس گرانول

پارس گرانول از سال 1380، برترین مرکز بازیافت PVC در خاورمیانه و کشورهای حاشیه  خلیج فارس بوده که اقدام به بازیافت پوسته سیم و کابل ،انواع شلنگ، کفپوش ماشین ، کفی کفش ، دمپایی  و در کل هرگونه مواردی که از PVC نرم ساخته شده است کرده.

این شرکت با خریداری ضایعات pvc ( ضایعات پوسته کابل، ضایعات شلنگ های اب و گاز ، ضایعات کفی کفش و دمپایی و دیگر ضایعات pvc نرم) با مناسبترین قیمت ، طی فرایندی با تکنولوژی بالا و با بکارگیری اخرین متد روز بازیافت، این مواد را دوباره به گرانول PVC تبدیل کرده و به چرخه تولید باز می گرداند.

ضایعات pvc که در پارس گرانول مورد مصرف قرار میگیرد به شرح زیر است:

ضایعات pvc

ضایعات pvc

مورد مصرف: ضایعات سیم و کابل

شرح مختصر: یکی از مواد مصرفی پارس گرانول پوسته کابل  است که این کارخانه طی فرایندی این پوسته های کابل را دوباره به چرخه تولید بازمیگرداند، این نوع پوسته کابل که یکی از انواع ضایعات پی وی سی محسوب میشود از کابل های مخابراتی به دست می آید.  گرانول بدست آمده از این کابل ها  مناسب جهت به کار گیری در  سیم های داراي براقيت مطلوب , با پايه باريم لد /كلسيم زينك و روندي بالا جهت به کار گیری در سيم و كابلهاي مختلف که شامل کابلهای تك مفتولي، کابل جوش،کابل افشان، کابل مخابراتی، فشار قوی، کابل ساختمانی است.

مورد مصرف: ضایعات شلنگ

شرح مختصر: یکی از مواد مصرفی پارس گرانول ضایعات شلنگ است  اين نوع شلنگ ها با سطحي صاف و شفاف داراي قابليت انعطاف مناسب بوده و بدليل استفاده از پلاستي سايزرهاي ارزان، داراي قيمتي نازل مي باشد.  این کارخانه طی فرایندی این شلنگ ها را دوباره به چرخه تولید بازمیگرداند، این نوع شلنگ که یکی از انواع ضایعات pvc محسوب میشود

مورد مصرف: ضایعات کفش، چمکه و دمپایی

شرح مختصر:یکی از مواد مصرفی پارس گرانول ضایعات چکمه، کفش و دمپایی  است. گرانول برای تولید چکمه با پايه باريم لد، داراي سطح كاملاً صيقلي، قابليت رنگ پذيري بالا مي باشد و بهره گيري از روان كننده در اين نوع گرانول، لغزندگي سطح داخلي قالب و تسهيل در توليد چكمه را خواهيم داشت . گرانول تولید کفش با پايه باريم لد، بدليل تركيبات اسفنج مانند داراي وزن مخصوص پائين و انعطاف پذيري بسيار بالا ميباشد. گرانول تولید دمپایی با پايه باریم كادميوم زينك با سطحي صاف و شفاف داراي قابليت انعطاف پذيري مناسب بوده است. که این کارخانه طی فرایندی این ضایعات را دوباره به چرخه تولید بازمیگرداند، این نوع ضایعات یکی از انواع ضایعات pvc محسوب میشود.

مورد مصرف: ضایعات کفی خودرو
شرح مختصر: یکی از مواد مصرفی پارس گرانول ضایعات کفی خودرو است این نوع ضایعات که یکی از انواع ضایعات pvc محسوب میشود گرانول مورد اشاره با تركيب كربنات، داراي قابليت رنگ و انعطاف پذيري بالا بوده و بدليل استفاده از واكس هاي خاص در آن، قابليت كار با دستگاه تزريق را دارا مي باشد. این کارخانه طی فرایندی این ضایعات را دوباره به چرخه تولید بازمی گرداند.