انواع ضایعات pvc مصرفی در پارس گرانول

پارس گرانول از سال 1380، برترین مرکز بازیافت PVC در خاورمیانه و کشورهای حاشیه  خلیج فارس بوده که اقدام به بازیافت پوسته سیم و کابل ،انواع شلنگ، کفپوش ماشین ، کفی کفش ، دمپایی  و در کل هرگونه مواردی که از PVC نرم ساخته شده است کرده.

این شرکت با خریداری ضایعات pvc ( ضایعات پوسته کابل، ضایعات شلنگ های اب و گاز ، ضایعات کفی کفش و دمپایی و دیگر ضایعات pvc نرم) با مناسبترین قیمت ، طی فرایندی با تکنولوژی بالا و با بکارگیری اخرین متد روز بازیافت، این مواد را دوباره به گرانول PVC تبدیل کرده و به چرخه تولید باز می گرداند.

ضایعات pvc که در پارس گرانول مورد مصرف قرار میگیرد به شرح زیر است:

ضایعات pvc

ضایعات pvc

مورد مصرف: ضایعات سیم و کابل

شرح مختصر: یکی از مواد مصرفی پارس گرانول پوسته کابل  است که این کارخانه طی فرایندی این پوسته های کابل را دوباره به چرخه تولید بازمیگرداند، این نوع پوسته کابل که یکی از انواع ضایعات پی وی سی محسوب میشود از کابل های مخابراتی به دست می آید.  گرانول بدست آمده از این کابل ها  مناسب جهت به کار گیری در  سیم های دارای براقیت مطلوب , با پایه باریم لد /کلسیم زینک و روندی بالا جهت به کار گیری در سیم و کابلهای مختلف که شامل کابلهای تک مفتولی، کابل جوش،کابل افشان، کابل مخابراتی، فشار قوی، کابل ساختمانی است.

مورد مصرف: ضایعات شلنگ

شرح مختصر: یکی از مواد مصرفی پارس گرانول ضایعات شلنگ است  این نوع شلنگ ها با سطحی صاف و شفاف دارای قابلیت انعطاف مناسب بوده و بدلیل استفاده از پلاستی سایزرهای ارزان، دارای قیمتی نازل می باشد.  این کارخانه طی فرایندی این شلنگ ها را دوباره به چرخه تولید بازمیگرداند، این نوع شلنگ که یکی از انواع ضایعات pvc محسوب میشود

مورد مصرف: ضایعات کفش، چمکه و دمپایی

شرح مختصر:یکی از مواد مصرفی پارس گرانول ضایعات چکمه، کفش و دمپایی  است. گرانول برای تولید چکمه با پایه باریم لد، دارای سطح کاملاً صیقلی، قابلیت رنگ پذیری بالا می باشد و بهره گیری از روان کننده در این نوع گرانول، لغزندگی سطح داخلی قالب و تسهیل در تولید چکمه را خواهیم داشت . گرانول تولید کفش با پایه باریم لد، بدلیل ترکیبات اسفنج مانند دارای وزن مخصوص پائین و انعطاف پذیری بسیار بالا میباشد. گرانول تولید دمپایی با پایه باریم کادمیوم زینک با سطحی صاف و شفاف دارای قابلیت انعطاف پذیری مناسب بوده است. که این کارخانه طی فرایندی این ضایعات را دوباره به چرخه تولید بازمیگرداند، این نوع ضایعات یکی از انواع ضایعات pvc محسوب میشود.

مورد مصرف: ضایعات کفی خودرو
شرح مختصر: یکی از مواد مصرفی پارس گرانول ضایعات کفی خودرو است این نوع ضایعات که یکی از انواع ضایعات pvc محسوب میشود گرانول مورد اشاره با ترکیب کربنات، دارای قابلیت رنگ و انعطاف پذیری بالا بوده و بدلیل استفاده از واکس های خاص در آن، قابلیت کار با دستگاه تزریق را دارا می باشد. این کارخانه طی فرایندی این ضایعات را دوباره به چرخه تولید بازمی گرداند.