انواع گرانول های pvc تولیدی در پارس گرانول

پارس گرانول از سال 1380، برترین مرکز بازیافت PVC در خاورمیانه و کشورهای حاشیه  خلیج فارس بوده که اقدام به بازیافت پوسته سیم و کابل ،انواع شلنگ، کفپوش ماشین ، کفی کفش ، دمپایی  و در کل هرگونه مواردی که از PVC نرم ساخته شده است کرده.

این شرکت با خریداری ضایعات پی وی سی ( ضایعات پوسته کابل، ضایعات شلنگ های اب و گاز ، ضایعات کفی کفش و دمپایی ) با مناسبترین قیمت، طی فرایندی با تکنولوژی بالا و با بکارگیری اخرین متد روز بازیافت، این مواد را دوباره به گرانول pvc تبدیل کرده و به چرخه تولید باز می گرداند.

RT 122    

گرانول pvc

گرانول pvc

مورد مصرف :  روكش و عايق
شرح مختصر :  گرانول pvc متبوع جهت به کار گیری در اكسترودرهاي داراي براقيت مطلوب , با پايه باريم لد /كلسيم زينك و روندي بالا جهت به کار گیری در سيم و كابلهاي تك مفتولي پيشنهاد می گردد .


shd 127

 مورد مصرف: عايق سيم شفاف
شرح مختصر: گرانول نشان داده شده با شفافيت و براقيت بسيار مناسب و مقاومت حرارتي مطلوب و وزن منحصر و سازگاري كامل با محيط زيست بعنوان روكش در سيم هاي لوستر و گوشی تلفن بكار میرود .


 106 CLP

مورد مصرف: كابل جوش
شرح مختصر: گرانول مورد نظر با پايه باريم لد/ كلسيم زينك و مواد اوليه اصلي پی وی سی ، NBR با مقاومت بالا در برابر سرما و گرما و انعطاف بالا و سطحي صاف و پايدار در برابر حلال هاي معمولي، بعنوان روكش كابل جوش مورد مصرف قرار مي گيرد.


FRS 155

  مورد مصرف: كابل هاي افشان
شرح مختصر: گرانول مربوطه با مقاومت حرارتي و انعطاف پذيري بالا و با پايه فسفيت لد/ كلسيم زينك قابل بهره برداري در اكسترودرهاي( 24 – L/D 22) بعنوان روكش كابل هاي افشان مورد استفاده قرارگيرد.


ACT 155

مورد مصرف: آنتن،مخابرات،كامپيوتر
شرح مختصر: گرانول pvc مورد نظر داراي سطح سفيد و براق با پايه فسفيت لد/كلسيم زنيك، مقاوم در برابر نور خورشيد و حرارت بالا مي باشد


CLL 125

  

مورد مصرف: فيلر چهار رشته
شرح مختصر: اين گرانول با پايه فسفيت لد و روندگي بالا و سطح صيقلي با ضايعات اندك


ADS 145

مورد مصرف: عایق سیم دو رشته
شرح مختصر: این نوع گرانول دارای سطحی صاف، وزن مخصوص پایین وتنسایل بالای استاندارد بوده وبهره گیری ازواکس های مناسب دراین نوع گرانول،موجب ازدیاد درتولید محصول نهایی میگردد.


ACC 145

مورد مصرف: سيم سفيد دوقلو
شرح مختصر: اين گرانول با سطحي صاف و سفيد, تنسايل استاندارد داراي مقاومت مطلوب در برابر اشعه خورشيد با پايه فسفيت لد/ كلسيم زينك بعنوان روكش سيم سفيد دوقلو در محيط هاي سرپوشيده و باز مورد بهره برداري قرار ميگيرد.


CL 122

مورد مصرف: کابل تلفن
شرح مختصر: گرانول مربوطه با تثبیت کننده روی فسفات سرب / روی با سطح سفید، تخت و مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش (U.V) و حداقل قیمت در مقایسه با مواد مشابه که به عنوان پوشش کابل استفاده می شود.


CL 152

مورد مصرف: عایق سیم
شرح مختصر: گرانول مربوطه با فسفات سرب / استریزر روی کلسیم سطح صاف و درخشان است و ویژگی های رنگی مناسب دارد. استفاده از روان کننده مناسب در این نوع گرانول، محصول نهایی تولید را تسهیل و افزایش خواهد داد.

BA 111

مورد مصرف: شلنگ آبياري
شرح مختصر: اين نوع گرانول با سطحي صاف و شفاف داراي قابليت انعطاف مناسب بوده و بدليل استفاده از پلاستي سايزرهاي ارزان، داراي قيمتي نازل مي باشد و استفاده از آن در مناطق گرمسير سفارش نمی گردد.


BA 112

مورد مصرف: شيلنگ آبياري صنعتي و خانگي
شرح مختصر: اين نوع گرانول با سطحي صاف و شفاف داراي قابليت انعطاف پذيري مناسب بوده، داراي قيمتي نازل مي باشد و استفاده از ان در مناطق گرمسير سفارش نمیگردد.


CA 140

مورد مصرف: شيلنگ كولر
شرح مختصر: گرانول مربوطه با رنگ سفيد يخچالي داراي مقاومت مناسب در برابر سرما و گرما بوده و پايداري در برابر اشعه UV، ضربه پذيري، طول عمر مفيد و ثبات رنگ از خصوصيات بارز آن ميباشد.


CA 130

مورد مصرف: شيلنگ سرويس بهداشتي
شرح مختصر: گرانول مربوطه با رنگ سفيد يخچالي، داراي سطحي صاف و انعطاف پذيري مناسب بوده و مقاومت در برابر تغيير رنگ از خصوصيات بارز آن ميباشد.


BAT 144

مورد مصرف: شلنگ آبياري كشاورزي
شرح مختصر: اين گرانول با پايه لد داراي قابليت انعطاف بسيار مناسب بوده، از اين رو شلنگ آن در بازار بنام شلنگ طرح لاستيك، شناخته شده مي باشد.


CA 112

مورد مصرف: غلاف رویه سيم
شرح مختصر: اين نوع گرانول با رنگ مشكي داراي سطحي صيقلي و صاف بوده و عدم چسبندگي در سطح، موجب استفاده از آن بعنوان غلاف، خصوصاً در سيم كيلومتر و ترمز دستي خودرو گرديده است.


BA 113

مورد مصرف: شلنگ خانگي
شرح مختصر: اين نوع گرانول با سطحي صاف و شفاف با درخشندگي عالي و نرمي و مقاوم در برابر مرور زمان از خصوصيات ديگر آن مي باشد.


CA 222

مورد مصرف: شلنگ خودرويي
شرح مختصر: اين نوع گرانول با تركيب NBR-PVC داراي انعطاف پذيري بالا بوده و مقاومت در برابر حلال هاي عمومي و تغيير ناپذيري در برابر سرما و گرما از خصوصيات بارز آن ميباشد.


AT 144

مورد مصرف: شلنگ ساكشن
شرح مختصر: گرانول مورد اشاره داراي چسبندگي به سيم، شفافيت و درخشندگي مطلوب است، استفاده از واكس هاي مناسب در آن، جا سازي بدون حركت مفتول مسي را فراهم مي آورد.


AC 125

مورد مصرف: شلنگ سرم
شرح مختصر: اين نوع گرانول با شفافيت و درخشندگي بالا و سطحي صاف و صيقلي داراي خاصيت ضد باكتري ميباشد.

BT 145

مورد مصرف: کفی كفش
شرح مختصر: اين نوع گرانول با پايه باريم لد، بدليل تركيبات اسفنج مانند داراي وزن مخصوص پائين و انعطاف پذيري بسيار بالا ميباشد.


BT 155

مورد مصرف: دمپایی
شرح مختصر: اين نوع گرانول با پايه باریم كادميوم زينك با سطحي صاف و شفاف داراي قابليت انعطاف پذيري مناسب بوده است.


BT 144

مورد مصرف: رويه چكمه باغباني
شرح مختصر: اين نوع گرانول با پايه باريم لد، داراي سطح كاملاً صيقلي، قابليت رنگ پذيري بالا مي باشد و بهره گيري از روان كننده و واكس هاي خاص در اين نوع گرانول، لغزندگي سطح داخلي قالب و تسهيل در توليد رويه چكمه را خواهيم داشت.

BC 147

مورد مصرف: کفی خودرو
شرح مختصر:گرانول مورد اشاره با تركيب كربنات، داراي قابليت رنگ و انعطاف پذيري بالا بوده و بدليل استفاده از واكس هاي خاص در آن، قابليت كار با دستگاه تزريق را دارا مي باشد.