انواع گرانول های pvc تولیدی در پارس گرانول

پارس گرانول از سال 1380، برترین مرکز بازیافت PVC در خاورمیانه و کشورهای حاشیه  خلیج فارس بوده که اقدام به بازیافت پوسته سیم و کابل ،انواع شلنگ، کفپوش ماشین ، کفی کفش ، دمپایی  و در کل هرگونه مواردی که از PVC نرم ساخته شده است کرده.

این شرکت با خریداری ضایعات پی وی سی ( ضایعات پوسته کابل، ضایعات شلنگ های اب و گاز ، ضایعات کفی کفش و دمپایی ) با مناسبترین قیمت، طی فرایندی با تکنولوژی بالا و با بکارگیری اخرین متد روز بازیافت، این مواد را دوباره به گرانول pvc تبدیل کرده و به چرخه تولید باز می گرداند.

RT 122    

گرانول pvc

گرانول pvc

مورد مصرف :  روکش و عایق
شرح مختصر :  گرانول pvc متبوع جهت به کار گیری در اکسترودرهای دارای براقیت مطلوب , با پایه باریم لد /کلسیم زینک و روندی بالا جهت به کار گیری در سیم و کابلهای تک مفتولی پیشنهاد می گردد .


shd 127

 مورد مصرف: عایق سیم شفاف
شرح مختصر: گرانول نشان داده شده با شفافیت و براقیت بسیار مناسب و مقاومت حرارتی مطلوب و وزن منحصر و سازگاری کامل با محیط زیست بعنوان روکش در سیم های لوستر و گوشی تلفن بکار میرود .


 106 CLP

مورد مصرف: کابل جوش
شرح مختصر: گرانول مورد نظر با پایه باریم لد/ کلسیم زینک و مواد اولیه اصلی پی وی سی ، NBR با مقاومت بالا در برابر سرما و گرما و انعطاف بالا و سطحی صاف و پایدار در برابر حلال های معمولی، بعنوان روکش کابل جوش مورد مصرف قرار می گیرد.


FRS 155

  مورد مصرف: کابل های افشان
شرح مختصر: گرانول مربوطه با مقاومت حرارتی و انعطاف پذیری بالا و با پایه فسفیت لد/ کلسیم زینک قابل بهره برداری در اکسترودرهای( 24 – L/D 22) بعنوان روکش کابل های افشان مورد استفاده قرارگیرد.


ACT 155

مورد مصرف: آنتن،مخابرات،کامپیوتر
شرح مختصر: گرانول pvc مورد نظر دارای سطح سفید و براق با پایه فسفیت لد/کلسیم زنیک، مقاوم در برابر نور خورشید و حرارت بالا می باشد


CLL 125

  

مورد مصرف: فیلر چهار رشته
شرح مختصر: این گرانول با پایه فسفیت لد و روندگی بالا و سطح صیقلی با ضایعات اندک


ADS 145

مورد مصرف: عایق سیم دو رشته
شرح مختصر: این نوع گرانول دارای سطحی صاف، وزن مخصوص پایین وتنسایل بالای استاندارد بوده وبهره گیری ازواکس های مناسب دراین نوع گرانول،موجب ازدیاد درتولید محصول نهایی میگردد.


ACC 145

مورد مصرف: سیم سفید دوقلو
شرح مختصر: این گرانول با سطحی صاف و سفید, تنسایل استاندارد دارای مقاومت مطلوب در برابر اشعه خورشید با پایه فسفیت لد/ کلسیم زینک بعنوان روکش سیم سفید دوقلو در محیط های سرپوشیده و باز مورد بهره برداری قرار میگیرد.


CL 122

مورد مصرف: کابل تلفن
شرح مختصر: گرانول مربوطه با تثبیت کننده روی فسفات سرب / روی با سطح سفید، تخت و مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش (U.V) و حداقل قیمت در مقایسه با مواد مشابه که به عنوان پوشش کابل استفاده می شود.


CL 152

مورد مصرف: عایق سیم
شرح مختصر: گرانول مربوطه با فسفات سرب / استریزر روی کلسیم سطح صاف و درخشان است و ویژگی های رنگی مناسب دارد. استفاده از روان کننده مناسب در این نوع گرانول، محصول نهایی تولید را تسهیل و افزایش خواهد داد.

BA 111

مورد مصرف: شلنگ آبیاری
شرح مختصر: این نوع گرانول با سطحی صاف و شفاف دارای قابلیت انعطاف مناسب بوده و بدلیل استفاده از پلاستی سایزرهای ارزان، دارای قیمتی نازل می باشد و استفاده از آن در مناطق گرمسیر سفارش نمی گردد.


BA 112

مورد مصرف: شیلنگ آبیاری صنعتی و خانگی
شرح مختصر: این نوع گرانول با سطحی صاف و شفاف دارای قابلیت انعطاف پذیری مناسب بوده، دارای قیمتی نازل می باشد و استفاده از ان در مناطق گرمسیر سفارش نمیگردد.


CA 140

مورد مصرف: شیلنگ کولر
شرح مختصر: گرانول مربوطه با رنگ سفید یخچالی دارای مقاومت مناسب در برابر سرما و گرما بوده و پایداری در برابر اشعه UV، ضربه پذیری، طول عمر مفید و ثبات رنگ از خصوصیات بارز آن میباشد.


CA 130

مورد مصرف: شیلنگ سرویس بهداشتی
شرح مختصر: گرانول مربوطه با رنگ سفید یخچالی، دارای سطحی صاف و انعطاف پذیری مناسب بوده و مقاومت در برابر تغییر رنگ از خصوصیات بارز آن میباشد.


BAT 144

مورد مصرف: شلنگ آبیاری کشاورزی
شرح مختصر: این گرانول با پایه لد دارای قابلیت انعطاف بسیار مناسب بوده، از این رو شلنگ آن در بازار بنام شلنگ طرح لاستیک، شناخته شده می باشد.


CA 112

مورد مصرف: غلاف رویه سیم
شرح مختصر: این نوع گرانول با رنگ مشکی دارای سطحی صیقلی و صاف بوده و عدم چسبندگی در سطح، موجب استفاده از آن بعنوان غلاف، خصوصاً در سیم کیلومتر و ترمز دستی خودرو گردیده است.


BA 113

مورد مصرف: شلنگ خانگی
شرح مختصر: این نوع گرانول با سطحی صاف و شفاف با درخشندگی عالی و نرمی و مقاوم در برابر مرور زمان از خصوصیات دیگر آن می باشد.


CA 222

مورد مصرف: شلنگ خودرویی
شرح مختصر: این نوع گرانول با ترکیب NBR-PVC دارای انعطاف پذیری بالا بوده و مقاومت در برابر حلال های عمومی و تغییر ناپذیری در برابر سرما و گرما از خصوصیات بارز آن میباشد.


AT 144

مورد مصرف: شلنگ ساکشن
شرح مختصر: گرانول مورد اشاره دارای چسبندگی به سیم، شفافیت و درخشندگی مطلوب است، استفاده از واکس های مناسب در آن، جا سازی بدون حرکت مفتول مسی را فراهم می آورد.


AC 125

مورد مصرف: شلنگ سرم
شرح مختصر: این نوع گرانول با شفافیت و درخشندگی بالا و سطحی صاف و صیقلی دارای خاصیت ضد باکتری میباشد.

BT 145

مورد مصرف: کفی کفش
شرح مختصر: این نوع گرانول با پایه باریم لد، بدلیل ترکیبات اسفنج مانند دارای وزن مخصوص پائین و انعطاف پذیری بسیار بالا میباشد.


BT 155

مورد مصرف: دمپایی
شرح مختصر: این نوع گرانول با پایه باریم کادمیوم زینک با سطحی صاف و شفاف دارای قابلیت انعطاف پذیری مناسب بوده است.


BT 144

مورد مصرف: رویه چکمه باغبانی
شرح مختصر: این نوع گرانول با پایه باریم لد، دارای سطح کاملاً صیقلی، قابلیت رنگ پذیری بالا می باشد و بهره گیری از روان کننده و واکس های خاص در این نوع گرانول، لغزندگی سطح داخلی قالب و تسهیل در تولید رویه چکمه را خواهیم داشت.

BC 147

مورد مصرف: کفی خودرو
شرح مختصر:گرانول مورد اشاره با ترکیب کربنات، دارای قابلیت رنگ و انعطاف پذیری بالا بوده و بدلیل استفاده از واکس های خاص در آن، قابلیت کار با دستگاه تزریق را دارا می باشد.